Menu

Trampolína v zahradě

17.10.2018 - Výrobky
Trampolína v zahradě

Pokud máte dojem, že vaše děti tráví příliš času u počítače či tabletu, pořiďte jim do zahrady trampolínu.Stačí k tomu vyhradit vhodný prostor a vyrovnat terén, na který ji postavíte. Ve specializovaných prodejnách, nebo na internetových stránkách najdete všechno, co k výběru té pravé potřebujete. Jejich skvělé ceny zaručí, že si trampolínu na svou zahradu může pořídit opravdu každý. Existuje několik druhů a můžete je vybrat podle velikosti tak, aby se vám do vyhrazeného prostoru vešla. Nejmenší má průměr 244 centimetrů, prostřední pak 305 centimetrů a největší 366 centimetrů. Na všechny nabízené typy trampolín existují doplňky a náhradní díly a jsou rovněž k dostání u dodavatele. Inspirujte se na https://vype.cz/hledate-vhodny-zpusob-jak-zabavit-deti.

trampolína


Přinese radost, pohyb a smích nejen vašim dětem


Pro větší bezpečnost jsou v nabídce rovněž jistící prvky, které při bouřce či nepříznivém počasí zachrání trampolínu před poškozením.Proto existují kotvící prvky či krycí plachty. Ty se používají v deštivém počasí, ale rovněž zajišťují větší bezpečnost. Náhradní díly na trampolínuse však týkají i ostatních prvků, jako je žebřík, kryty pružin, ochranné sítě a skákací plochy.

skoky

 


Ale i vám


S ustavením trampolíny v zahradě neotálejte. Hned, jak se na jaře začne oteplovat, upravte terén a trampolínu ukotvěte. Ať je ta vaše „trampolínová“ sezona co nejdelší. A pokud vás po týdnu přepadne zvědavost, cože to ty děti tak baví, že vůbec nechtějí domů, vylezte si na ni taky. Ručíme vám za to, že už po pár poskocích budete vědět, jak příjemný je to pohyb. A navečer, až děti půjdou spát a trampolína osiří, si na ní zacvičíte taky. Je to způsob pohybu, který má blahodárný vliv na celé tělo. Dokonce snižuje cholesterol i krevní tlak a posiluje srdce. Zpevňuje břišní i zádové svaly, odbourává stres, prospívá zraku…  A vy jste v práci u počítače seděli celých osm hodin!

 

Trampolína v zahradě
Ohodnoťte příspěvek